2008 yılında kurulmuş olan BELLİS TRAVEL, kurulduğu günden beri yenilikleri takip eden, hayatı kolaylaştıran, zaman kazandıran, bilgiye kolay erişim sağlayan hizmet ve ürünler sunmayı amaçlayan BELLİS TRAVEL, müşterilerinin alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına özel faydalar sağlayıp verimliliği arttırmayı amaçlamaktadır.

Firmamız TURSAB  A Grubu seyahat Acentası ve IATA (Uluslararası Havayolu  Taşımacılığı Birliği) üyesi olarak kurulduğu tarihten bu yana ilkemiz güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerlemektir. Başarının detaylarda gizli olduğuna inanmıştır ve deneyimli, profesyonel müşteri ilişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

BELLİS TRAVEL , turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün güvenilir seyahat acentelerinin başında gelmektedir. Yurtiçive yurtdışı uçak bileti rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları ile memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, huzur dolu güvenli tatil ve organizasyonları sizlerle buluşturmaktadır.

BELLİS TRAVEL Turizm sektöründeki  deneyimleri doğrultusunda her zaman müşteri memnuniyeti, müşterilerine  ihtiyaç duydukları her anda ve en kısa sürede  en kaliteli satış ve hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Merkez : REŞİT GALİP CADDESİ RABAT SOKAK NO: 9 G.O.P / ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0 312 448 0 444 (Pbx)
Faks : 0 312 4448 0 445
Web : www.bellistravel.com.tr
E-posta : [email protected]